Egzamin zawodowy -styczeń/luty 2020 - wyniki

19.3.2020

Szanowni Słuchacze,

Zgodnie z Informacją dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 18 marca 2020 r.dotyczącą egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, przeprowadzonego w sesji styczeń – luty 2020 r. – Formuła 2012 oraz Formuła 2017 złożenie deklaracji do egzaminu przeprowadzanego w sesji czerwiec –lipiec 2020 r. przez osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń – luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych częścitego egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. do 31 marca br. odpowiednio do dyrektora macierzystej szkoły albo do dyrektora okręgowej komisji egzaminacyjnej. Deklarację będzie można złożyć również w formie elektronicznej, przesyłając skan albo wyraźnie zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail odpowiednio do sekretariatu szkoły albo OKE.

Poniżej zamieszczamy link do pobrania deklaracji, którą należy uzupełnić (należy pobrać plik FORMUŁA 2012, załącznik 3). Ze względów bezpieczeństwa prosimy o skorzystanie z możliwości przesyłania deklaracji drogą elektroniczną.

Gratulujemy pozytywnych wyników :)